Baltic Business Forum w Świnoujściu to wyjątkowe spotkanie ponad podziałami. Debaty eksperckie z udziałem ludzi biznesu, nauki, polityki i samorządu dają energię dla rozwoju relacji między państwami i ludźmi. Gościem honorowym tegorocznej edycji BBF – Energia dla Rozwoju w dniach 20-22 września będzie Szwecja.

W czasie BBF 2017 zamierzamy prowadzić dyskusje na następujące tematy:

  • Szwecja, Ukraina, Polska przed V Szczytem Partnerstwa Wschodniego w Brukseli. Polityka, współpraca energetyczna, biznes i ludzie.
  • Infrastruktura dla rozwoju Trójmorza. Projekty Unii Europejskiej i regionalne jako droga do scalenia Europy i podniesienia konkurencyjności gospodarek regionu.
  • Współpraca polityczna i wojskowa państw leżących nad Adriatykiem , Bałtykiem i Morzem Czarnym. Od współpracy bilateralnej do subregionalnej.
  • Efektywność energetyczna drogą do transformacji energetyki. Doświadczenie Szwecji, Ukrainy i Polski.

21 września 2017 roku w Radisson Blu Resort podczas Forum odbędzie się uroczysta Gala 25- lecia Polsko- Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

W BBF 2017 liczymy na obecność wielu przedstawicieli miast Ukrainy i Polski, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę. Właśnie w Świnoujściu zamierzamy ogłosić program – Polsko- Ukraińska Akademia Miast, który będzie stanowił platformę wymiany doświadczeń na rzecz decentralizacji i miast Ukrainy.

Organizatorzy wydarzenia: Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa-Północ-Wschód oraz  Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza

Serdecznie zapraszamy na Baltic Business Forum 2017!

Więcej informacji na http://balticbusinessforum.eu

Rejestracja na Baltic Business Forum.