29 września br. w Lubaczowie odbędzie się oficjalny Międzypaństwowy mecz bokserski kobiet Polska-Ukraina. Jest to kolejne wydarzenie w ramach  Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego, firmowanej przez Polski Związek Bokserski.

Światowa Konfrontacja Boksu Olimpijskiego jest nową inicjatywą PZB. W jej ramach w obecnym roku miały miejsce trzy rywalizacje mężczyzn: Polska-Białoruś, Polska-Niemcy i Polska-Armenia. Mecz Polska-Ukraina jest jedynym przewidzianym w tym roku meczem kobiecych nadziei olimpijskich. Konfrontacja kobiecych reprezentacji obejmuje 10 pojedynków we wszystkich kategoriach wagowych.

To unikalne wydarzenie zrzeszać będzie miłośników boksu kobiecego z wielu krajów i przyczyni się do zacieśnienia tradycyjnych już więzi, łaczących środowiska sportu z Polski i Ukrainy. Wydarzenie to gwarantuje publiczności wiele sportowych emocji oraz dobrą zabawę w przepięknym Lubaczowie.

Dla organizatorów – Urzędu Miasta Lubaczów – organizacja meczu jest ogromnym wyzwaniem finansowym. W związku z powyższym, organizatorzy zwracają się do polskich i ukraińskich przedsiębiorców z propozycją skorzystania z możliwości współpracy reklamowo-promocyjnej w ramach tego wydarzenia. Chcielibyśmy podkreślić, iż mecz będzie na żywo transmitowany przez TVP Sport oraz czterokrotnie powtarzany w eterze, co oznacza szeroki odbiór ewentualnej akcji reklamowej.

Możliwości reklamowe obejmują zarówno wyeksponowanie w hali sportowej banerów, plansz reklamowych, zamieszczenie logotypów na ściance ekspozycyjnej (wykorzystywanej do wywiadów), zamieszczenie logotypów w  obrębie ringu (podłoga, słupy narożnikowe, standy przyringowe, windery), wyświetlanie reklam na telebimie przed i w przerwach meczu, logotypy na materiałach promocyjnych i biletach wstępu.

Sponsorzy będą mieli zapewnione miejsca przy stołach dla VIP-ów, odpowiednią pulę bezpłatnych biletów, udział w bankiecie. Zakres reklamy i promocji uzależniony będzie od sugestii wyrażonych  przez sponsora i wielkości jego udziału sponsorskiego.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Janusz Waldemar Zubrzycki               

Urząd Miejski w Lubaczowie

Zastępca Burmistrza Miasta Lubaczowa

Rynek 26, 37-600 Lubaczów

tel. 16.632.80.10 wew. 31 | fax 16.632.11.91

j.zubrzycki@um.lubaczow.pl