W tym roku najlepszym sposobem na spotkanie 6 grudnia Świętego Mikołaja będzie zatrzymanie się na jednym z przystanków w centrum Krakowa i oczekiwanie na przyjazd specjalnego świątecznego tramwaju MPK.

To właśnie w tym ozdobionym śnieżynkami i gwiazdkami tramwaju będzie tego dnia podróżował Święty Mikołaj. Każde dziecko, które wsiądzie do specjalnego tramwaju, otrzyma upominek. Najmłodsi będą także mogli porozmawiać ze Świętym Mikołajem o swoich wymarzonych prezentach, które chciałyby dostać pod choinkę (koniecznie w obecności rodziców).

Świąteczny tramwaj z Mikołajem zacznie kursować ok. 18.00 i będzie jeździć w ścisłym centrum miasta przez pl. Wszystkich Świętych, ul. Franciszkańską, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Długą, Dworzec Towarowy, Pawią, Westerplatte, św. Gertrudy i Dominikańską. Tramwaj zatrzyma się na każdym przystanku i będzie kursował do ok. 20.30.

Informacje o aktualnej lokalizacji tramwaju będą na bieżąco publikowane na oficjalnym profilu MPK na Facebooku. Warto śledzić wszystkie informacje, które 6 grudnia będą się tam ukazywać.

Źródło: http://krakow.pl/aktualnosci/215676,1912,komunikat,swiety_mikolaj_przyjedzie_do_krakowa_tramwajem_.html