Szkoła Accent School of Polish przeprowadza szkolenia adaptacyjno-integracyjne w ramach programu „Małopolska przyjazna cudzoziemcom – wsparcie w integracji i adaptacji obywateli państw trzecich”, współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

Obecnie trwają zapisy do grup, składających się z osób na tym samym poziomie językowym.  Do zainteresowanych szkoła językowa wysyła testy kwalifikacyjne lub przeprowadza rozmowę telefoniczną w celu określenia poziom znajomości języka. W całym kursie przewidzianych jest 52 zajęć po 45 min,  które odbędą się podczas 13 spotkań po 3h każde, w soboty w godzinach porannych. Początek kursu już w lutym!


Żeby wziąć udział w kursie/szkoleniu należy być obywatelem państwa trzeciego (nie należącego do Unii Europejskiej) oraz przebywać w Polsce legalnie.

Zapisy odbywają się pod adresem mailowym adaptacja@polishforforeigners.com oraz pod numerem telefonu +48 665 669 663.Osoby nie posługujące się językiem polskim mogą pisać maile w swoim ojczystym języku, jednak rozmowy telefoniczne odbywać się mogą tylko po angielsku i po polsku.

Więcej info pod numerem telefonu +48 665 669 663 lun email adaptacja@polishforforeigners.com