Nasze Przedstawicielstwo w Krakowie oficjalnie działa od kwietnia 2016 r. – Jednak to nie jest początek naszej współpracy z rynkiem ukraińskim.
Przedstawicielstwo w Krakowie jest stworzone na bazie firmy Tobacco Concept Factory. Dyrektorem Przedstawicielstwa jest właściciel TCF Tomasz Żybula.
Pomysł otworzenia Przedstawicielstwa zrodził się ze ścisłej współpracy firmy TCF oraz PUiG, gdyż firma TCF jest obecna na rynku ukraińskim i wszystkie podstawy, pomysły, problemy w tworzeniu firmy oraz biznesu na Ukrainie, oraz wzajemnych wymian, przerabialiśmy od początku.
To daje nam bogate i żywe (co jest bardzo istotnym aspektem) doświadczenie w kontaktach z rynkiem ukraińskim, zarówno w jedną oraz drugą stronę.
W naszym mieście współpracujemy z Urzędem Marszałkowski woj.małopolskiego oraz z Konsulatem Generalnym Ukrainy w Krakowie.
Chętnie dzielimy się wiedzą i naszym bogatym doświadczeniem. Współpracujemy z agencją celną w Krakowie oraz kancelariami prawnymi zarówno po stronie Polskiej jak i Ukraińskiej.
Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, jest jedną z najstarszych bilateralnych izb gospodarczych w Polsce, już od dwudziestu lat działającą na rzecz rozwoju polsko–ukraińskich stosunków gospodarczych i kulturalnych. Nasze doświadczenie i wiedza, w połączeniu z profesjonalnym podejściem do partnerów biznesowych, pozwala nam realizować wizję sprawnej i efektywnej współpracy gospodarczo-kulturalnej między Polską i Ukrainą.
Nasze cele realizujemy przez:
• Profesjonalną promocję i wspomaganie działalności biznesowej Firm Członkowskich
• Reprezentowanie ukraińskich inwestorów w Polsce i polskich na Ukrainie
• Współpracę z polskimi, ukraińskimi i międzynarodowymi organizacjami biznesowymi oraz kulturalnymi
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku Ukrainy w Polsce i Polski na Ukrainie
Nasz zespół codziennie dokłada wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie, oraz zgodna z duchem statutu.

Dyrektor Tomasz Żybula z Prezesem Polsko Ukraińskiej Izby Gospodarczej Ministrem Jackiem Piechotą podczas otwarcia Ukrcentrum w Krakowie

Dyrektor Tomasz Żybula z  Konsulem Generalnym Ukrainy w Krakowie Olehiem Mandiukiem podczas otwarcia UKRCENTRUM w Krakowie

Minister Jacek Piechota przedstawia TCF podczas konferencji w Ministerstwie Rozwoju.

certyfikat-izba-page-001