Nasze Przedstawicielstwo w Krakowie oficjalnie działa od kwietnia 2016 r. – Jednak to nie jest początek naszej współpracy z rynkiem ukraińskim.

Przedstawicielstwo w Krakowie zostało stworzone na bazie firmy Tobacco Concept Factory. Z przyczyn formalno – prawnych od 23.03.2019 r. przedstawicielem w Krakowie jest TCF HUB Centrum Sportu i Integracji. TCF było przedstawicielstwem w dniach 28.04.2016 do 23.03.2019 roku. Dyrektorem Przedstawicielstwa jest właściciel TCF i TCF HUB Tomasz Żybula.

TCF HUB Centrum Sportu i Integracji to miejsce, w którym spotykają się i integrują przedstawiciele różnych kultur. Nasz klub jest także przedsiębiorstwem społecznym, w którym organizujemy aktywności dla osób z każdej grupy wiekowej. Jesteśmy także organizacją non-profit, która przygotowuje wystawy, konferencje, szkolenia, turnieje oraz w szerokim zakresie zajmuje się sprawami cudzoziemców.

Pomysł otworzenia Przedstawicielstwa zrodził się ze ścisłej współpracy firmy TCF oraz PUiG, gdyż firma TCF jest obecna na rynku ukraińskim i wszystkie podstawy, pomysły, problemy w tworzeniu firmy oraz biznesu na Ukrainie, oraz wzajemnych wymian, przerabialiśmy od początku.
To daje nam bogate i żywe (co jest bardzo istotnym aspektem) doświadczenie w kontaktach z rynkiem ukraińskim, zarówno w jedną oraz drugą stronę.
W naszym mieście współpracujemy z Urzędem Marszałkowski woj.małopolskiego oraz z Konsulatem Generalnym Ukrainy w Krakowie.
Chętnie dzielimy się wiedzą i naszym bogatym doświadczeniem. Współpracujemy z agencją celną w Krakowie oraz kancelariami prawnymi zarówno po stronie Polskiej jak i Ukraińskiej.

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, jest jedną z najstarszych bilateralnych izb gospodarczych w Polsce, już od dwudziestu lat działającą na rzecz rozwoju polsko–ukraińskich stosunków gospodarczych i kulturalnych. Nasze doświadczenie i wiedza, w połączeniu z profesjonalnym podejściem do partnerów biznesowych, pozwala nam realizować wizję sprawnej i efektywnej współpracy gospodarczo-kulturalnej między Polską i Ukrainą.

Nasze cele realizujemy przez:

• Profesjonalną promocję i wspomaganie działalności biznesowej Firm Członkowskich
• Reprezentowanie ukraińskich inwestorów w Polsce i polskich na Ukrainie
• Współpracę z polskimi, ukraińskimi i międzynarodowymi organizacjami biznesowymi oraz kulturalnymi
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku Ukrainy w Polsce i Polski na Ukrainie

Nasz zespół codziennie dokłada wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie, oraz zgodna z duchem statutu.

Dyrektor Tomasz Żybula z Prezesem Polsko Ukraińskiej Izby Gospodarczej Ministrem Jackiem Piechotą podczas otwarcia Ukrcentrum w Krakowie

Dyrektor Tomasz Żybula z  Konsulem Generalnym Ukrainy w Krakowie Olehiem Mandiukiem podczas otwarcia UKRCENTRUM w Krakowie

Minister Jacek Piechota przedstawia TCF podczas konferencji w Ministerstwie Rozwoju.

certyfikat-izba-page-001