Nasze Przedstawicielstwo w Krakowie oficjalnie działa od kwietnia 2016 r. – Jednak to nie jest początek naszej współpracy z rynkiem ukraińskim.
Przedstawicielstwo w Krakowie jest stworzone na bazie firmy Tobacco Concept Factory. Dyrektorem Przedstawicielstwa jest właściciel TCF Tomasz Żybula.
Pomysł otworzenia Przedstawicielstwa zrodził się ze ścisłej współpracy firmy TCF oraz PUiG, gdyż firma TCF jest obecna na rynku ukraińskim i wszystkie podstawy, pomysły, problemy w tworzeniu firmy oraz biznesu na Ukrainie, oraz wzajemnych wymian, przerabialiśmy od początku.
To daje nam bogate i żywe (co jest bardzo istotnym aspektem) doświadczenie w kontaktach z rynkiem ukraińskim, zarówno w jedną oraz drugą stronę.
W naszym mieście współpracujemy z Urzędem Marszałkowski woj.małopolskiego oraz z Konsulatem Generalnym Ukrainy w Krakowie.
Chętnie dzielimy się wiedzą i naszym bogatym doświadczeniem. Współpracujemy z agencją celną w Krakowie oraz kancelariami prawnymi zarówno po stronie Polskiej jak i Ukraińskiej.
Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, jest jedną z najstarszych bilateralnych izb gospodarczych w Polsce, już od dwudziestu lat działającą na rzecz rozwoju polsko–ukraińskich stosunków gospodarczych i kulturalnych. Nasze doświadczenie i wiedza, w połączeniu z profesjonalnym podejściem do partnerów biznesowych, pozwala nam realizować wizję sprawnej i efektywnej współpracy gospodarczo-kulturalnej między Polską i Ukrainą.
Nasze cele realizujemy przez:
• Profesjonalną promocję i wspomaganie działalności biznesowej Firm Członkowskich
• Reprezentowanie ukraińskich inwestorów w Polsce i polskich na Ukrainie
• Współpracę z polskimi, ukraińskimi i międzynarodowymi organizacjami biznesowymi oraz kulturalnymi
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku Ukrainy w Polsce i Polski na Ukrainie
Nasz zespół codziennie dokłada wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie, oraz zgodna z duchem statutu.

Wice Dyrektor Marek Karnecki Prezes Jacek Piechota Dyrektor Tomasz Żybula podczas Dnia Dobroczynnośći na rzecz dzieci ofiar konfliktu na Ukrainie

Dyrektor Tomasz Żybula z  Konsulem Generalnym Ukrainy w Krakowie Olehiem Mandiukiem podczas otwarcia UKRCENTRUM w Krakowie

Wice Dyrektor Marek Karnecki Konsul Generalny RP we Lwowie Rafał Wolski Dyrektor Tomasz Żybula podczas konfernecji w Lublinie.

Dyrektor Tomasz Żybula z Prezesem Polsko Ukraińskiej Izby Gospodarczej Ministrem Jackiem Piechotą podczas otwarcia Ukrcentrum w Krakowie

Minister Jacek Piechota , Konsul Generalny Ukrainy w Krakowie Oleh Mandiuk Dyrektor Tomasz Żybula oraz Wice Dyrektor Marek Karnecki podczas wizyty w Konsulacie Ukrainy w Krakowie

Dyrektor Tomasz Żybula Minister Jacek Piechota Wice Dyrektor Marek Karnecki podczas Rautu Konsularnego.

Minister Jacek Piechota przedstawia TCF podczas konferencji w Ministerstwie Rozwoju.

Minister Dariusz Szymczycha 
Dyrektor Marek Karnecki
Ambasador Kazachstanu w RP Margulan Baimukhan
Minister Paweł Kowal
Podczas BBF
Dyrektor Marek Karnecki z Ministrem Dariuszem Szymczychą
Podczas BBF

certyfikat-izba-page-001